ID

Stara kamena kuća u selu Kakrc, Luštica

220.000€
0% provizije za kupce
Grad


66m2
2
Omiljene nekretnine

O nekretnini

Kuća površine 66 m² raspoređena je na dvije etaže i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, svega 20 metara od mora.

Prizemlje obuhvata kuhinju, dnevni boravak i kupatilo, dok su na spratu smještene dvije spavaće sobe i dodatno kupatilo. Kuća posjeduje dva balkona, od kojih jedan pruža lijep pogled na more i selo Kakrc.

Nekretnina zahtijeva renoviranje, što budućem vlasniku pruža mogućnost da je uredi prema sopstvenim željama.

Kakrc je malo autentično primorsko naselje na poluostrvu Luštica, poznato po tradicionalnim kamenim kućama, mirnom okruženju i očuvanom mediteranskom ambijentu. Idealno je za one koji traže privatnost, prirodu i blizinu mora.

Region

Detalji nekretnine

2
Ne

Javite se da dobijete više informacija

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Porto

Kupite nekretninu u Crnoj Gori pomoću našeg Vodiča za kupovinu

Dobijte stručne uvide uz naš BESPLATNI vodič za kupovinu nekretnina u Crnoj Gori! Kreirali su ga profesionalci sa decenijama u poslovanju nekretninama. Samo unesite svoj email i započnite svoje putovanje do savršene nekretnine već danas!